Design Engineer (Konštruktér)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové ohodnotenie
1 500 EUR/mesiac+ Variabilná zložka.
Definovaná mzda je určená pre kandidátov s junior skúsenosťami. Seniorita skúsenosti kandidáta bude zohľadnená v mzdovej ponuke.

O nás

Siemens Mobility
Spoločnosť Siemens Mobility poskytuje riešenia v oblasti integrovanej dopravy a logistiky, ako aj nízkonákladovej a ekologicky šetrnej dopravy.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

  • vyvíjať a navrhovať zostavy pre naše najmodernejšie železničné vozidlá,
  • používať naše existujúce platformy a vyvíjať ich so ziskom, aby ste dokázali čeliť budúcim výzvam (napríklad ľahká konštrukcia, vysoko pevné pripojenie),
  • navrhovať 3D CAD modely v Creo,
  • pri vývoji brať do úvahy funkčné, materiálové a výrobné požiadavky,
  • vďaka práci s rôznymi rozhraniami (napr. interiér, elektrický systém, ovládanie vozidla, hlava vozidla) získate hlboký prehľad o celkovom vozidle.

*Životopis prosím zasielajte v anglickom alebo nemeckom jazyku. Celý výberový proces prebieha v anglickom jazyku.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)
- praktické skúsenosti s vývojom alebo navrhovaním zváraných konštrukčných prvkov z ocele alebo hliníka,
- znalosť návrhu interiérových prvkov z materiálov ako drevo, oceľ, hliník alebo plasty vystužené vláknami,
- vedomosti o použitých metódach navrhovania (integrálna a diferenciálna konštrukcia) a spájacích technológiách (zváranie, lepenie, skrutkovanie, nitovanie) materiálov,
- skúsenosti s návrhárskymi nástrojmi 3D CAD (najlepšie Creo Elements) a so systémom na správu údajov: SAP PLM.

Nice to have
  • nemecký jazyk

Čo ponúkame

  • Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)
  • Skvelý team a teambuildingy
  • Extra voľné dni (bridge days, sick days)
  • Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)
  • Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)
  • Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)
  • Referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca)
ID: 4029827  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac