Maintenance Manager

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové ohodnotenie
2000 Eur/mesačne + VAR*

O nás

SIPRIN
Spoločnosť Siprin bola založená v marci 1999. Medzi jej hlavné činnosti patrí poradenstvo a tvorba riešení v oblasti priemyselnej automatizácie či technická údržba výrobných liniek a zariadení priemyselných podnikov.

Popis pracovnej pozicie a zodpovednosti

Skúseného manažéra v oblasti údržby
• prax v odbore min. 5 rokov (vedenie údržby, servisných činností, riadenie výroby)
• skúsenosť s nastavovaním a riadením procesov, znalosť metodík lean management-u (5S, SixSigma)
• skúsenosť s tvorbou tímov a vedením kolektívov
• vodičský preukaz sk. B

Osobnostné predpoklady:
• seriózne vystupovanie, komunikatívnosť, riadiace schopnosti, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu.

Okruh zodpovednosti:
• riadenie údržby u kľúčového zákazníka
• zabezpečovanie bezporuchového chodu zariadení výrobnej linky prostredníctvom zvereného tímu údržby
• koordinovanie spracovania protokolov, analýz a štatistík disponibility zariadení
• koordinácia prípravy a realizácie plánov preventívnej údržby, kontrola plnenia
• účasť na pravidelných poradách so zástupcami zákazníka (v nemeckom jazyku)
• riešenie eskalácií so zákazníkom
• komunikácia s vedením zmien
• starostlivosť o motiváciu a rozvoj zvereného tímu pracovníkov
• spolupráca na realizácií QM programu
• zodpovednosť za dosiahnutie ekonomického výsledku údržby

Pozrite si video o našej práci sa:

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
• VŠ vzdelanie, zameranie elektrotechnika, resp. strojárstvo

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové požiadavky
• výborná znalosť nemeckého jazyka na úrovni samostatného vedenia rokovaní, znalosť anglického jazyka vítaná

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
Vodičský preukaz
B

Počet rokov praxe
5

Čo ponúkame

• Zaujímavá práca v oblasti priemyselnej automatizácie
• Práca s najmodernejšími technológiami
• Neustály odborný rast
• Stravný lístok 4,- EUR / deň (príspevok zamestnanca 0,85- EUR)
• Príspevok pri pracovnom výročí
• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku)
• Teambuildingy, Vianočný večierok
• Príspevok na kultúru a šport
• Poskytnutie ďalšieho pracovného voľna nad rámec Zákonníka práce
• Zvýšené odstupné a odchodné
• Zvýšená náhrada príjmu pri PN

Ponúkaná základná mesačná mzda od 2000 EUR brutto/mesiac + variabilná zložka
* Máme zákonnú povinnosť zverejnit v inzerovenej pozícii základnú zložku mzdy (minimálnu mzdu). Uvedená mzda je definovaná pre kandidátov s juniorskými skúsenosťami. Na pohovore starostlivo posúdime Vašu kvalifikáciu ,predpoklady a skúsenosti a kandidátom s vyššou úrovňou skúseností, bude samozrejme seniorita zohľadnená v platovej ponuke. Našim cieľom je odmeňovať zamestnacov férovo s prihliadnutím na situáciu na trhu a tak, aby sme vedeli v našom tíme privítať kvalitných kandidátov.
ID: 1266508  Megjelentetés dátuma: 3.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 Eur/mesačne + VAR*