Finance and Controlling

SIEBERT + TALAŠ, spol. s r. o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o TP - zástup počas MD

• Správa došlých a vystavených faktúr , ich úhrad a sledovanie salda pohľadávok a záväzkov
• Mesačná kompletizácia podkladov pre externú účtovnú organizáciu
• Súčinnosť pri audite účtovnej závierky
• Finančný controlling – kompletizácia P&L (mesačne), súčinnosť pri príprave budgetu, pipeline, sledovanie režijných nákladov na mesačnej báze
• Príprava týždenného likvidity reportu
• Vedenie pokladne
• Správa vozového parku (knihy jázd, cestovné príkazy, správy zo služobných ciest),
• Pravidelný reporting vybraných ukazovateľov na financujúcu banku
• Súčinnosť pri výbere nových spolupracovníkov/zamestnancov, odmeňovanie, (príprava pracovných zmlúv, zmlúv o spolupráci, dodatkov...)
• Súčinnosť pri príprave ročnej riadnej účtovnej závierky, (v spolupráci s externou účtovnou organizáciou),
• Súčinnosť pri administrácii zmluvnej dokumentácie spoločnosti (vybraní dodávatelia a odberatelia, spolupracovníci atď.),
• súčinnosť pri priebežnom vývoji zmien v IS
• agenda ISO
• agenda GDPR

• mobil
• notebook
• iné benefity

Žiadosť o zamestnanie a profesijný životopis spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte prosím e-mailom.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorých sa rozhodneme pozvať na osobné stretnutie.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

predchádzajúca prax v oblasti financií výhodou
zodpovedná a samostatná osoba, schopná pracovať v tíme
zodpovedná, výrazná, dynamická, precízna, presvedčivá a samostatná osobnosť s príjemným vystupovaním
schopnosť plánovania, orientácia na výsledok
prax na podobnej pozícií min. 3 roky

SIEBERT + TALAŠ je medzinárodná architektonická spoločnosť, sídliaca v Bratislave a v Prahe.
Založená v roku 2002 partnermi Matejom Siebertom a Romanom Talašom. Od založenia spoločnosti sme pracovali na širokom spektre projektov, od malých mierok, až po tie veľké v oblasti bývania, kancelárií, hotelov, obchodu a služieb, logistiky a interiérového designu, zahŕňajúce územné plány s celkovou podlažnou plochou väčšou ako 5.000.000 m2. Zmyslom našej činnosti je vôľa realizovať kvalitné architektonické návrhy a prichádzať so šikovnými riešeniami, ktoré zlepšia každodenný život. Zásluhou oboch partnerov spoločnosť získala mnohoročné domáce a zahraničné skúsenosti pre svoj tím.
Hlásime sa ku globálnemu trendu trvalo udržateľného rozvoja. Už od založenia S+T uplatňujeme vysoké štandardy spoločensky zodpovedného dizajnu s cieľom myslieť na budúcnosť. Naša filozofia sa vždy zameriavala na splnenie najvyšších požiadaviek v oblasti komerčných, kancelárskych i súkromných budov a dodržiavanie medzinárodne uznávaných štandardov BREEAM aj miestnych predpisov.
Od založenia spoločnosti idea synergie a viera v najvyššiu kvalitu sa stali víziou, ktorá vedie SIEBERT + TALAŠ stále bližšie k jej ideálom.
ID: 3625869  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 EUR/mesiac1300