Market Application Engineer (Aplikační inženýr)

SICK Slovakia s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 400 EUR/měsícOdměny a bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- studie proveditelnosti, testování a instalace zařízení (senzory, kamery pro strojové vidění, identifikační produkty...)
- aplikační a technická podpora obchodního týmu i zákazníků
- programování a konfigurace zařízení v zákaznických aplikacích
- technická školení a prezentace produktů a řešení u zákazníků
- spolupráce na projektech v oblastí průmyslové automatizace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá kreativní práci v mezinárodní firmě
- práce s moderními technologiemi průmyslové automatizace
- zajímavé finanční ohodnocení
- služební automobil (i pro soukromé účely)
- mobilní telefon a notebook
- pružnou pracovní dobu
- stravenkový paušál
- možnost dalšího vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika výhodou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru (elektrotechnika výhodou)
- ŘP skupiny B podmínkou (aktivní řidič)
- bydliště na západním Slovensku,
působení na celém Slovensku – technická podpora v různých regionech
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
- zkušenosti v oblasti elektrotechniky/automatizace jsou výhodou
- znalosti z oblasti PLC, robotiky, strojového vidění nebo automatické identifikace - výhodou
- zkušenosti s programováním výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dceřiná společnost německého výrobce komponentů pro průmyslovou a procesní automatizaci

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4238782  Megjelentetés dátuma: 18.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/měsíc