Web Developer

Siamo s.r.o.

Miesto práce
Teslova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200 - 2000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu!

Mal by mať skúsenosti s PHP, HTML, MSSQL, MySQL, CSS a JavaScriptom, minimálne 3 ročnú prax z oblasti tvorby webových stránok, internetových portálov, e-shopov, rovnako ako prácu s CMS Wordpress. Zameranie na spracovanie front-end predstavuje pri tejto pozícii výhodu.

Náplň práce:
- vývoj a správa custom webov a portálov
- technická konzultácia projektov Online divízie
- administrácia, testovanie a následná implementácia nových verzií a funkcionality do stávajúcich alebo nových projektov

Budete pracovať v zohranom tíme zloženom z odborníkov na Online marketing, design, produkciu a zahraničný obchod. Dňom nástupu do práce sa stanete súčasťou kolektívu, ktorý pracuje v plnom nasadení pre najväčšie svetové značky spolu so všetkými výhodami, ktoré k tomu patria.

Ak máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite nám Váš životopis. Pre túto pozíciu nie je potrebné posielať motivačný list.

Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu životopisných dát adresovaných spoločnosti Siamo, s.r.o. dávate súhlas na spracovanie týchto údajov v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov za účelom získania zamestnania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

PHP - Základy
MySQL - Základy
JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Agentúra Siamo je full-servisová agentúra, rozdelená do dvoch primárnych divízií – Digital, produkcia a zahraničný obchod. Misiou našej agentúry je ponúknuť našim Klientom maximálne pohodlie a nadštandardný servis, podporený profesionálnym vystupovaním, etikou a zážitkom zo vzájomnej spolupráce. Z estetickej stránky sa snažíme transformovať digital na umenie, obchodný styk na business partnership a spoluprácu na projekte na dlhodobý vzťah. Naši ľudia sú našim najväčším zdrojom, práve preto hľadáme to tímu takých ľudí, čo nám pomôžu naše ciele prehĺbiť.

www.siamo.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2500716  Megjelentetés dátuma: 9.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200 - 2000€