Hľadáme SBS pracovníka pre administratívnu budovu v Bratislave

PEMA team, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
3,8 EUR/hod.TPP - 3,80 eur/hod. v čistom + gastro lístky v hodnote 4 eurá. Dohoda - 4 eur/hod. v čistom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Ochrana majetku Objednávateľa;
- Ochrana osôb v Objekte;
- Vedenie evidencie osôb pri vstupe do Objektu a vedenie evidencie prác vykonávaných v Objekte;
- Vedenie evidencie kľúčov a ďalšieho zvereného materiálu;
- Zabezpečovanie poriadku;
- Komunikácia s policajným a záchranným zborom v záležitostiach týkajúcich sa ochrany osôb a majetku;
- Vedenie dennej knihy udalostí a mimoriadnych udalostí;
- Vyhodnocovanie narušenia chráneného objektu.

- stabilný príjem;
- korektný prístup k zamestnancom;
- možnosť kariérneho rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- nutnosť vlastniť Preukaz odbornej spôsobilosti,
- čistý odpis z registra trestov,
- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie,
- dobrý zdravotný stav,
- spoľahlivosť,
- ochota pracovať nadčas.

PEMA team, s.r.o. je súkromná bezpečnostná služba (SBS) pôsobiaca v Bratislavskom kraji. Ponúkame komplexné riešenia v oblasti bezpečnosti. Profesionalita a spoľahlivosť je u nás na prvom mieste.
ID: 3986006  Megjelentetés dátuma: 3.5.2021  Alapbér (bruttó): 3,8 EUR/hod.