Vodič skupiny C

SHP a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha prideleného vozidla
- plnenie prepravných úloh podľa zadania a rozpisu
- starostlivosť o pridelené vozidlo
- vykládka a nakládka tovaru
- bežné údržbárske práce v prevádzke a údržba strojov a zariadení

- odmeny podľa dosiahnutých výsledkov , prehľadný prémiový systém
- nepeňažné benefity z portfólia spoločnosti na mesačnej báze.
- možnosť rekreácie vo vlastnom rekreačnom zariadení ( termálne kúpalisko, wellness).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovedný prístup, spoľahlivosť, flexibilita, presnosť, samostatnosť, slušné vystupovanie
- dobrý zdravotný stav, manuálna zručnosť

Naša spoločnosť je na trhu od roku 1968, zaoberá sa poľnohospodárskou prvovýrobou, ako aj jej spracovaním. Vyrábame brojlerové kurčatá, slepačie konzumné vajcia, piškóty, prevádzkujeme sieť vlastných podnikových predajní. Ďalej sa venujeme rastlinnej výrobe a chovu oviec. Zamestnávame 80 pracovníkov, sme držiteľom certifikátov ISO 9001 - 2008, BRC, IFS či SA 8000

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3358405  Megjelentetés dátuma: 28.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800