Senior technológ (papierenský priemysel)

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Harmanec
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacPonúkaná mzda pre túto pozíciu je od 1500 EUR brutto. Zverejnená mzda je minimálna možná ponuka. Nástupná mzda môže byť vyššia v závislosti od rozsahu splnenia požiadaviek na zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, atď.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rieši perspektívne otázky technológie, navrhuje ekonomicky výhodnejšie technológie.
Podieľa sa na tvorbe výrobného programu.
Úzko spolupracuje s dodávateľmi surovín a polotovarov.
Rieši problematiku kvality a progresívnych metód dodávaných artiklov.
Kontroluje a riadi prácu majstrov pri zabezpečovaní dodržiavania technologických postupov, spolupracuje s útvarom kvality.

• Príležitosť pracovať v nadnárodnej firme s 200 ročnou tradíciou výroby papiera
• Vzdelávanie zamestnancov
• Kariérny rast
• Príspevok na stravu nad rámec zákona (závodné stravovanie)
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Motivačný program
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (DDS)
• Poukaz na naše hygienické výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
• Ďalšie benefity vyplývajúce z Kolektívnej zmluvy

Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2020 (ostáva ešte 29 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Technické vzdelanie
- Veľmi dobré organizačné zručnosti
- Komunikatívnosť
- Analytické myslenie
- Rozhodnosť

SHP Group je skupinou výrobných a obchodných spoločností, ktorých predmetom činnosti je výroba a distribúcia hygienických papierových produktov.

SHP Group zastrešuje 10 spoločností v 6 krajinách .
SHP Group patrí k najväčším producentom hygienických papierov v strednej a juhovýchodnej Európe.
SHP Group je aktívnym členom European Tissue Symposium (ETS).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Kováčiková
Tel.: +421910802834
E-mail: poslať životopis
ID: 3845422  Megjelentetés dátuma: 17.3.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac