Vodič nákladného vozidla s prívesom - ECOPAP s. r. o.

SHP Harmanec, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac200€ variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Vykonávanie jázd podľa vopred stanoveného časového harmonogramu

* Prevoz odpadu v kontajneroch (papier, fólie, plasty, a pod.) v rámci Banskobystrického kraja

* Spätný odvoz prázdnych paliet

* Zodpovednosť za čistotu technický stav prideleného vozidla

* Okamžité nahlásenie poistnej udalosti, technickej poruchy a akejkoľvek neštandardnej situácie

* Dodržiavanie BOZP/OP

* Plnenie pracovných úloh podľa pokynov nadriadených

* Realizácia všetkých nevyhnutných činnosti potrebných k plynulému chodu dodávok

* Pracovná doba 8 hod. (6,30-15,00 hod.)

V prípade záujmu kontaktujte
[email protected]
0903 277 001

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak odpovedať budeme len kandidátom pozvaným na osobný pohovor.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2021 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

PODMIENKA: vodičský preukaz C, E
1

Zodpovednosť
Spolahlivosť

• Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
• SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
• Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
• Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.

• Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
• SHP Group má viac ako 1 500 zamestnancov.
• Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Čo ponúkame

• Prácu v nadnárodnej spoločnosti so 100% slovenským vlastníctvom
• Možnosť pracovať na medzinárodných projektoch
• Kariérny rast v medzinárodnom prostredí
• Vzdelávanie zamestnancov
• Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
• Poukaz na naše výrobky za výhodnejšie ceny
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
• Príspevok na stravu, závodné stravovanie
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Harmanec
976 03 Harmanec

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Ing. Valéria Nôtová, PhD.
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3786081  Megjelentetés dátuma: 8.4.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac