Študentská stáž na IT oddelení

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
02.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3 Eur/hodina

Popis pracovnej pozície

  • Správa dokumentácie pri obnove IT outsourcingu
  • Príprava komunikácie na užívateľov tykajúca sa obnovy IT outsourcingu a tlačových služieb (tvorba návodov novej funkcionality, atď.),
  • Evidencia a aktualizácia databázy IT služieb a zariadení pridelených zamestnancom,
  • Evidencia KPIs za IT oddelenie,
  • Tvorba databáze často kladených otázok a často vyskytujúcich sa incidentov a návod na ich „samoriešenie“,
  • Organizácia a aktualizácia telefónneho zoznamu, zjednotenie foriem prístupu,

Požiadavky na kandidáta / Kvalifikácia

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Samostatnosť
  • Spoľahlivosť
  • Dôslednosť

Čo ponúkame

  • Spoznanie a pochopenie fungovania výrobnej nadnárodnej skupiny so 100% slovenským vlastníctvom
  • Spoznanie a pochopenie interných procesov spoločnosti
  • Možnosť participovať na optimalizačných projektoch
  • Účasť na formálnych a neformálnych firemných podujatiach

Informácie o spoločnosti

  • Sme najväčším výrobcom produktov z hygienického papiera v strednej a východnej Európe.
  • SHP Group sa skladá z 8 spoločností.
  • Predávame produkty v 53 krajinách so zameraním na trhy strednej a východnej Európy a DACH regiónu.
  • Štyri výrobné závody SHP Group vyrobia ročne 160 tisíc ton.
  • Výroba papiera v našej spoločnosti má dlhoročnú tradíciu od roku 1817.
  • SHP Group má viac ako 1 400 zamestnancov.
  • Náš majoritný akcionár, skupina Eco-Investment, je jednou z najsilnejších finančných skupín.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Výroba celulózy, papierenských výrobkov

ADRESY SPOLOČNOSTÍ

SHP Harmanec, a.s.
Harmanec
976 03 Harmanec
SHP Slavošovce, a.s.
Slavošovce 298
049 36 Slavošovce
SHP Group
Žižkova 22/B
811 02 Bratislava
Ecopap, s.r.o.
Harmanec 1
ID: 3074196  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3 Eur/hodina