Administratívny pracovník pre e-shopy v maďarskom jazyku

Expandeco s. r. o.

Miesto práce
Tehelná 5, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP, podľa dohody
Od 800 EUR/mesiaczvýšenie po skúšobnej dobe, pravidelné odmeny podľa výkonu, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť Expandeco rozširuje svoj tím a hľadá šikovnú kolegyňu či kolegu do oddelenia supportu.

Hlavnou náplňou práce úspešného kandidáta bude starostlivosť o zákazníkov e-shopov pôsobiacich na maďarskom trhu.
Tá zahŕňa hlavne spracovanie objednávok a s tým spojenú komunikáciu rôzneho druhu. Ďalej kontakt a spoluprácu s predajnými oddeleniami našich partnerov.
E-shopy sú z rôznych oblastí - móda, kozmetika, vybavenie domácnosti, nábytok, kancelárske potreby, gastro vybavenie, elektro, fototechnika...

Pracujeme v kancelárii a so zákazníkmi e-shopov komunikujeme telefonicky, mailom, cez online chat, ale i Facebook.
Keďže e-shopom príležitostne zabezpečujeme aj preklady, solídna gramatika a ovládanie jazyka vami spravovaného trhu na požadovanej úrovni, v kombinácii so slovenčinou a prípadne češtinou, sú nevyhnutné. Znalosť anglického jazyka je očakávaná a potrebná. Pokročilé ovládanie PC a balíka LibreOffice sú vítané.
Šancu pracovať v našom mladom medzinárodnom tíme majú tiež absolventi.

- mladý dynamický a spolupracujúci kolektív, v ktorom sa budete cítiť naozaj dobre
- príjemné pracovné prostredie
- pôsobíme v Nitre v moderných, klimatizovaných kancelárskych priestoroch
- počas práce v kancelárii zabezpečíme malé občerstvenie či nealko zdarma
- v prípade potreby poskytneme možnosť pracovať doma formou home office
- starostlivosť o e-shopy z rôznych oblastí – nuda Vám nehrozí :)
- vzdelávanie formou kurzov podľa individuálnych potrieb zamestnanca
- výrazné zľavy v partnerských e-shopoch
- spravodlivé a motivujúce ohodnotenie
- otvorené, podporujúce vedenie

Svoje životopisy, spolu so Súhlasom so spracúvaním osobných údajov na účel výberového konania, môžete zasielať na adresu [email protected]

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať mailom alebo telefonicky.
V prípade zhody s nastavenými kritériami sa s každým radi stretneme i na personálnom pohovore.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Ak by ste mali akékoľvek doplňujúce otázky k inzerovanej pracovnej pozícii, neváhajte nás kontaktovať, ochotne vám odpovieme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Tešíme sa na každého uchádzača, ktorý je pozitívne naladený, zodpovedný, rád komunikuje s ľuďmi, je tímový hráč a vie pracovať samostatne.
Ak spĺňate spomenuté podmienky jazykovej vybavenosti a máte chuť rozvíjať svoje osobnostné a profesijné zručnosti v mladej a progresívnej firme, radi vás spoznáme.

Pomáhame e-shopom s ich expanziou a lokalizáciou na zahraničné ecommerce trhy. S takmer už 200 našimi klientmi patríme medzi ecommerce lídrov v regióne strednej a východnej Európy, čoho dôkazom je aj už naše tretie získané ocenenie v kategórii Deloitte Technology Fast 50 Central Europe.

Spolu s tímom skúsených špecialistov rastieme vďaka jedinečnej kombinácii našich ecommerce riešení, ktorými prispievame k dlhodobému budovaniu dôveryhodnosti e-shopov a s efektívnou optimalizáciou ich nákladov na zahraničných trhoch. Medzi naše komplexné ecommerce služby patrí predovšetkým spoľahlivé riešenie vratiek tovaru, kompletná lokalizácia podnikania či profesionálna zákaznícka podpora, vďaka čomu každý e-shop pôsobí všade ako doma.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3735229  Megjelentetés dátuma: 31.5.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac