Upratovač / Upratovačka pre OFFICE SHOES v OC Avion

Shoebox Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
hrubá mzda 4,50 € / h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme spoľahlivého/ú upratovača/upratovačku.
Náplň práce:
Zodpovednosť za čistotu v pridelenom priestore ( predajňa, sklad) v požadovanej kvalite a dohodnutom čase.
Pracovná doba: pracovná doba pondelok – piatok ( nedeľa) v ranných hodinách podľa dohody ( pred otváraním obchodu)
Pozícia je vhodná pre ženy i mužov.

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- práca v príjemnom kolektíve
- seriózny prístup

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- precíznosť a zmysel pre poriadok
- bezúhonnosť

Spoločnosť SHOEBOX prevádzkuje sieť kamenných predajní OFFICE SHOES, SKECHERS a eshopov OFFICE SHOES s topánkami obľúbených svetoznámych značiek.
Od svojho založenia v roku 1996 sa značka OFFICE SHOES rozrástla do súčasnej podoby, kedy pôsobí v desiatich štátoch a prevádzkuje viac ako 200 predajní. Široký sortiment neustále sa rozširujúcich medzinárodne uznávaných a rešpektovaných značiek topánok nájdete v našich predajniach a internetovom obchode zastúpený najnovšími trendmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3761691  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: hrubá mzda 4,50 € / h