Majster výroby - automobilový priemysel

Shin Heung Precision Slovakia s.r.o.

Miesto práce
okres Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude:
- Každodenné zabezpečenie plynulého chodu výroby
- Vedenie tímu zamestnancov, ich zaškoľovanie
- Kontrola kvality výroby, kontrola nepodarkov, analýza príčin
- Kontrola a evidencia dochádzky
- Spolupráca pri návrhoch technologických postupov
- Návrhy na riešenie údržby strojov a zariadení
- obsluha lisu
- výroba výliskov z plechu
- zabezpečenie chodu linky alebo strojného zariadenia
- nastavenie a obsluha stroja, zariadenia
- odstraňovanie porúch strojov a kontrola činosti a funkčnosti zariadení
- kontrolovanie správneho technologického postupu na linke a stroji
- pri odbornej činnosti spolupráca s výrobným technikom a technológom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 30.6.2015

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov pozvaných na pracovný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Nezabezpečujeme ubytovanie, vieme pomôcť pri hľadaní ubytovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

A, B

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii vítaná
- skúsenosti s kovolisovou linkou a výrobou veľká výhoda
- ochota pracovať nadčas

Spoločnosť Shin Heung Precision na Slovensku vznikla v roku 2004. Ide o kórejskú nadnárodnú spoločnosť, vlastníkom je kórejská spoločnosť Shinheung Precision Co., Ltd. Svoju prevádzku v Šali – Veča otvorila v roku 2008.
Spoločnosť sa zaoberá výrobou, montážou a distribúciou plastových a kovových výrobkov a výrobou tovarov z kovu a vyrába hlavne výrobky z ocele, oceľové kryty a všetky oceľové komponenty na televízory, plastové kryty na LCD a plazmové televízory. Svoje produkty poskytuje firmám na ďalšie spracovanie. Spoločnosť Shin Heung Precision Slovakia je subdodávateľom pre koncerny Samsung v Galante a vo Voderadoch.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2021734  Megjelentetés dátuma: 16.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou