Predajca laboratórnych prístrojov

Shimadzu Slovakia, o.z.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiacdohodou podľa kvalifikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj laboratórnych prístrojov firmy SHIMADZU v regiónoch - Bratislava, Trnava, Nitra a Trenčín

Práca pre obchodné zastúpenie zahraničnej firmy v Slovenskej republike.
Možnosť odborného rastu. Školenia v zahraničnom stredisku firmy SHIMADZU.
Nadštandardné finančné ohodnotenie. Provízia z predaja. 13 platov ročne + 14. plat v závislosti od výsledkov predaja.
Osobný automobil aj na osobné použitie.

Ide o predaj laboratórnych prístrojov v regiónoch uvedených v náplni práce. Vypracovávanie ponúk pre zákazníkov.
Životopis aj v anglickom jazyku posielajte výhradne mailom.
Pohovor bude prebiehať aj v anglickom jazyku.
Kontaktovaní budú len uchádzači vybraní pre pohovor.
Nástup ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Chémia. Analytická chémia je výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chemické vzdelanie nevyhnutnou podmienkou - analytická chémia je výhodou.
Práca s PC.
Samostatnosť v práci, dobré komunikačné schopnosti .
Priateľské vystupovanie.
Flexibilnosť.
Schopnosť začleniť sa do kolektívu.
Ochota cestovať.

Predaj a servis laboratórnych a analytických prístrojov a zariadení.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3711739  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 200 EUR/mesiacdohodou podľa kvalifikácie