Chyžná - Sheraton hotel

Sheraton Bratislava Hotel

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
680

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Čistenie pridelených hotelových izieb pri maximálnej efektívnosti a dodržiavaní predpísaných štandardov Sheraton Bratislava Hotela.
* Zodpovedné a priebežné udržiavanie poriadku a čistoty v skladoch, na chodbách a na pracovnom vozíku.
* Dodržiavanie predpísaného používania chemických čistiacich prostriedkov na čistenie.
* Hlásenie rozdielov v statusoch izieb na rozpise so skutočnosťou Floor Supervisorovi.
* Hlásenie strát a nálezov.
* Informovanie údržbárov o technických chybách nájdených pri upratovaní hotelových izieb.

*práca pre celosvetovú hotelovú sieť Starwood Hotels & Resorts
*strava poskytovaná zdarma
*zaujímavý príspevok na jazykový kurz 2x do roka
*možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rozvoja
*zľava na ubytovanie v hoteloch v rámci siete + ďalšie benefity

Ak Vás zaujala naša ponuka, pošlite nám prosím Váš životopis. Vzhľadom na veľký počet životopisov nie sme schopní odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

* skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou
* zodpovednosť
* zmysel pre detail
* pozitívny prístup k práci

Located in EUROVEA – modern city center on the Danube river side – and just a few minutes from Bratislava’s historical city center, the modern and comfortable Sheraton Bratislava Hotel offers 209 spacious guest rooms and suites, more than 700 sqm of flexible meeting space, Shine Spa with heated swimming pool, 24/7 Sheraton Fitness, as well as lobby lounge, true French brasserie with a summer terrace and a vibrant bar.
ID: 2063023  Megjelentetés dátuma: 26.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 680