Obchodný zástupca CrossBiopharm

SHARK.SK j. s. a.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.3.2021
Mzdové podmienky (brutto)
4 000 - 5 000 EUR/mesiac13. plat, bonusy + odmeny z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť SHARK.SK j. s. a., ako výhradný partner značky Cross Biopharm na Slovensku, hľadá obchodného zástupcu, ktorý bude realizovať predaj na našom trhu.

Náplň práce:
• Telefonická a e-mailová komunikacia so zákazníkmi
• Vytváranie vzťahov so zákazníkmi
• Vytvorenie a manažovanie sales tímu pre jednotlivé oblasti Slovenska

Pred osobným pohovorom je potrebné si naštudovať všetky produkty na stránke https://crossbiopharm.sk/.

Flexibilný pracovný čas
Firemný telefón (iPhone)
Firemný počítač (MacBook)
Služobné auto SUV (aj na súkromné účely)
13. plat
Bonusy + odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Internet - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax nie je potrebná

Rakúska firma Cross Biopharm má za sebou dlhú históriu. Od roku 1990 priniesla na trh desiatky vitamínových produktov, ktorých zloženie navrhujú interní špecialisti v oblasti medicíny. Každý výrobok od Cross Biopharm je v súlade so zdravou výživou. Neobsahuje žiadne konzervanty, éčka či iné telu škodlivé látky.

Posolstvom firmy Cross Biopharm je harmónia tela a prírody. Každý produkt má 100 % vegánske zloženie. Pochopili sme, že naše možnosti a hodnoty medicíny majú zmysel len vtedy, keď sa poskytujú ľuďom s čistým úmyslom. Aj preto je u nás vaše zdravie na prvom mieste.

Charakteristickým rysom našej spoločnosti je profesionalita, dôraz na ekológiu a inovácie. Viera v ľudstvo, náš odborný personál, čistota našich produktov a celková filozofia firmy Cross Biopharm nás nútia k tomu, aby sme každý deň naďalej napredovali a zdokonaľovali naše portfólio. Pretože už od roku 1990 platí, že na Cross Biopharm sa v oblasti zdravia môžete spoľahnúť.
ID: 4031918  Megjelentetés dátuma: 10.2.2021  Alapbér (bruttó): 4 000 EUR/mesiac