Montážny pracovník

Shadow Sys s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacpolročné a koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

montáž tieniacich systémov, servisné zásahy, úprava výrobkov

Informácie o výberovom konaní

vítaná znalosť elektro

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Vodičský preukaz

A, B

manuálna zručnosť, technické myslenie, flexibilita, ochota učiť sa, lojalita, schopnosť pracovať v kolektíve, ochota prispôsobiť sa požiadavkám zamestnávateľa, príjemné vystupovanie voči klientom

spoločnosť zaoberajúca sa predajom a montážou tieniacich systémov

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2125666  Megjelentetés dátuma: 26.4.2022  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac