Ekonóm

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská 1, Prešov
1400-1700 Eur. Výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie podvojného účtovníctva v programe Pohoda
- účtovanie došlých tuzemských a zahraničných faktúr
- účtovanie bankových výpisov, pokladničných dokladov, interných dokladov
- evidencia hmotného a nehmotného majetku
- spracovanie mesačných výkazov DPH, daňového priznania k dani z príjmov PO, daňového priznania z motorových vozidiel
- účtovanie miezd
- príprava denných cash flow reportov
- reporting hospodárskych výsledkov a vytváranie finančných správ pre vedenie a manažment spoločnosti
- rozbor nákladov a návrhy na efektívne znižovanie nákladov – príprava reportov
- analýza ekonomických výsledkov závodu
- spracovanie štatistiky, intrastatu
- podpora pri účtovaní skladových pohybov

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite životopis na email: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v spoločnosti SGS Technologies, s.r.o. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Expert

Počet rokov praxe

3

- zodpovednosť,
- precíznosť,
- časová flexibilita,
- samostatnosť pri práci,
- schopnosť neustáleho sa vzdelávania sa v odbornej oblasti.

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk
ID: 3573554  Megjelentetés dátuma: 22.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1400-1700 Eur. Výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta.