Vedúci výroby

SGS Technologies, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
asap
1300 Eur/brutto. Výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Organizovanie práce za účelom zabezpečenia včasných dodávok pri optimalizovanom výrobnom procese a v očakávanej kvalite.
• Dodržiavanie denného plánu výroby podľa hodinových výstupov.
2. Príprava pracovného miesta pre operátora.
• Príprava výrobnej, kvalitárskej a inej dokumentácie potrebnej k výrobe pre operátora.
• Príprava nástrojov, náradia, materiálu pre prácu operátorov.
3. Kontrola všetkých podriadených či vykonávajú prácu podľa predpísaných pracovných postupov a načas.
4. Technická podpora pre operátorov za účelom zníženia prestojov pracovníkov a strojov.
5. Zodpovednosť za hospodárenie na svojom oddelení.
6. Zodpovednosť za poriadok na pracovisku počas práce aj po práci.
7. Zodpovednosť za zdokumentovanie údajov na svojom oddelení, napr. zápisy operátorov, potvrdzovania výrobných objednávok a iných zápisov súvisiacich s výrobou.
8. Definovanie potrieb školení a školenia operátorov.
9. Motivácia sústavného procesu zlepšovania svojimi vlastnými námetmi a podnecovanie svojich operátorov na sústavné zlepšenia.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu, zašlite prosím motivačný list spolu so životopisom na email: [email protected] .
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Proces obsadenia pracovnej pozície môže trvať niekoľko týždňov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

efektivita riešení, komunikácia, flexibilita, zvládanie krízových situácií, spolupráca, samostatnosť, zodpovednosť, orientácia na detail, presnosť, odolnosť voči stresu.
prax min.3 roky na vedúcej pozícií

Ako dlhoročný partner výrobných aj dizajnérských spoločností v celej Európe, sme prozákaznícky orientovaní na poskytovanie služieb elektrotechnickej výroby (EMS - electronic manufacturing services) na východnom Slovensku. Ponúkame celý rad elektronických služieb, od jednoduchej montáže SMT až po komplexné služby dodávok elektroniky, vrátane tzv. „box build“.

www.sgstech.sk
ID: 2592669  Megjelentetés dátuma: 6.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 Eur/brutto. Výška mzdy závisí od komplexného zhodnotenia kandidáta.