Finančný riaditeľ

SF Soepenberg, s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská Slatina, Banskobystrický kraj, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finančná oblasť:
Vedenie administratívneho a ekonomického oddelenia (strategické plánovanie, operatívne riadenie)
Finančný reporting a kontroling (plány, rozpočty, ad hoc analýzy obchodu, výroby a logistiky)
Plánovanie a realizácia cash-flow (bankový styk, vzťahy s obchodnými zástupcami, dodávateľmi a odberateľmi)
Manažment pohľadávok a záväzkov (upomínanie, inkasné konanie, spracovanie návrhov na platobné rozkazy, súdne konania a exekúcie)
Schvaľovanie došlých faktúr, vystavovanie príkazov na fakturáciu
Styk s finančnými inštitúciami (banky, poisťovne, lízingové spoločnosti), negociácia podmienok a uzatváranie zmlúv
Spolupráca s audítormi a podpora štatutárneho auditu (dane a účtovníctvo)
Skladové hospodárstvo (sledovanie úrovne zásob, evidenčné a fyzická inventarizácia)
Právne služby
Riadenie ostatných externých služieb potrebných pre zabezpečenie plynulého chodu

Systém manažérstva kvality:
Udržiavanie a zabezpečovanie aktualizácie systému manažérstva kvality ISO 9001 v súlade s firemnými činnosťami, kontrola jeho uplatňovania v praxi

Informatizácia, hlasové a dátové služby:
Administrácia podnikovej siete a hardvéru
Prevádzka VPN, riadenie prístupov
Správa a prevádzka podnikového ekonomicko-informačného systému Money a personálneho systému Human
Správa domén a kont Exchange
Zálohovanie dát
Výber požadovaného technického vybavenia, inštalácia softvéru a aktualizácia, nastavenia hardvéru a softvéru
Podpora pre zamestnancov v oblasti užívateľských potrieb
Hlasové a internetové služby (alternatívni operátori, mobilná komunikácia); vyhodnocovanie spotreby a optimalizácia

Nákupný proces:
Obstarávanie a tendrovanie (investície, strategické obchody, marketingové materiály)

Personalistika:
Zodpovednosť za pracovnú zdravotnú službu
Zabezpečovanie BOZP, PO, OOPP, vzdelávanie v oblasti
Definovanie pracovných pozícií, vyhľadávanie kandidátov, vedenie pohovorov, vyberanie vhodných kandidátov a dohadovanie podmienok
Vypracovávanie PPČ a návrhov na mzdové ohodnotenie
Výpočet variabilných zložiek zamestnancov
Styk s inšpektorátom práce
Organizovanie firemných podujatí

Projektová činnosť:
Spolupráca na príprave a realizácii rozvojových a ad hoc projektov (zabezpečovanie a spracovanie podkladov)
Príprava, správa a vedenie projektov
Spracovanie dokumentácie a prezentačných materiálov v súlade s dizajn manuálom

Prosíme kandidátov, aby v motivačnom liste uviedli za každú oblasť náplne práce predchádzajúce praktické skúsenosti
Kontaktovaní budú len uchádzači s vyhovujúcim profilom kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie / Ekonomika / Manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Expert
Human - Základy
Administrácia Windows serverov - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Analytické schopnosti
Samostatnosť
Cieľavedomosť
Vytrvalosť
Flexibilnosť
Kolektívny duch
Lojálnosť
Zmysel pre detail
Zodpovednosť

Obchodno-výrobná spoločnosť so zameraním na nákup a predaj poľnohospodárskych komodít, hnojív a kŕmnych zmesí; spoločnosť poskytuje outsourcing – koncepty riešení odpadového hospodárstva potravinárskych, liehovarníckych, farmaceutických a agrochemických výrobných podnikov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3211268  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou