Stavbyvedúci

SESTAV, s.r.o.

Miesto práce
J. L. Bellu 809, 019 01 Ilava
Mzdové podmienky (brutto)
971 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizuje a riadi realizáciu prác na stavbe alebo stavebnom objekte v súlade s uzatvorenou ZoD a projektovou dokumentáciou,
- kontroluje dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny a kvalitu vykonávaných prác,
- vedie na jednotlivé objekty stavebný denník podľa stanovených noriem,
- prideľuje pracovníkov na vykonávanie stavebných a montážnych prác, pri prekážkach v práci zabezpečuje a organizuje práce tak, aby sa dodržali postupové termíny a termín ukončenia stavby alebo jej dohodnutej časti,
- informuje podriadených pracovníkov pred začatím prác o technologických a pracovných postupoch, ktoré sa pre konkrétne technológie použijú, vrátane opatrení, ktoré treba dodržiavať na stavenisku v rámci BOZP, PO a OŽP podľa platných zákonov.

Žiadosť a životopis v slovenskom jazyku zasielajte e-mailom na adresu [email protected]
Viac informácií na tel. č. 0422852110

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavbyvedúci

Počet rokov praxe

5

osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky na činnosť stavbyvedúceho

Spoločnosť Sestav s.r.o. predstavuje dynamicky sa rozvíjajúcu stavebnú spoločnosť s pevným postavením v regióne Považia. K uspokojeniu požiadaviek zákazníkov v čo najširšej miere, využívame v oblasti stavebníctva nové trendy a zavádzame progresívne technológie. Pre svoju stavebnú činnosť máme k dispozícii kompletnú strojnú, technickú i výrobnú vybavenosť. Vykonávame vlastnú ťažbu a úpravu štrkopieskov a výrobu certifikovaných betónových zmesí v dvoch betonárkach. Vlastníme dopravno-mechanizačné stredisko s technikou , od strojov na zemné práce , cez žeriavy a nákladné vozidlá , až po malú mechanizáciu.
Príprava, realizácia i ukončenie stavebných prác je výsledkom práce kolektívu odborníkov všetkých stavebných profesií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4066026  Megjelentetés dátuma: 26.8.2021  Alapbér (bruttó): 971 EUR/mesiac