Obchodný manažér v oblasti predaja priemyselných náterových systémov

SERVIND SLOVAKIA, s.r.o.

Bratislavský kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1300 - 2000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manažment predaja náradia a príslušenstva lakovní, ako aj priemyselných náterových systémov, zlepšovanie obchodných podmienok a vzťahov so súčasnými zákazníkmi.

firemné vozidlo (aj na súkromné použitie), mobil, notebook

Zasielať životopisy a kontaktné údaje uchádzača na adresu [email protected]
Spätne kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchodník, predajca

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť, spoľahlivosť, vytrvalosť, prirodzené a príjemné vystupovanie

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s viac ako 30-ročnou skúsenosťou zaoberajúca sa predajom kvalitných lakovacích materiálov a ostatného príslušenstva do autolakovní, autoservisov, prvovýroby automobilov, predajom brúsnych, leštiacich a náterových materiálov pre drevovýrobu, predajom špeciálnych náterových systémov pre priemyselné využitie. Ostatné informácie o spoločnosti nájdete na stránke www.servind.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 835881  Megjelentetés dátuma: 6.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 - 2000 €