Skladník/Expedient/Montážnik

SEPOS SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy 800.-€, plus osobné ohodnotenie do 50% základu. Stravné lístky v hodnote 4€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná pozícia. Práca vo vnútorných a vonkajších skladoch prevádzky. Príprava a výdaj objednávok. Fyzický príjem tovaru a materiálov. Zásobovanie skladu a prípadný rozvoz objednávok do 200km od prevádzky vozidlami do 3,5t. Rozvoz prevažne po Západoslovenskom kraji. Občasná práca s VZV. Montážne práce u zákazníkov.

Jednozmenná ranná prevádzka 8:30 - 17:00 (možno upraviť).
Mzdový bonus zahŕňa zložky (od dochádzky, obratu, najazdených kilometrov, úkolová mzda za montáže).
Zabezpečujeme oprávnenia pre VZV a ostatné potrebné.
Preplácané nadčasy (máme dochádzkový systém).
Nástup možný ihneď.

Uchádzači zasielajú životopis, na ktorý budú v prípade záujmu kontaktovaní.
Ponuka platná do obsadenia.
Vyhradzujeme si právo nezaradiť nevhodného uchádzača do výberového konania.
Pozícia nie je vhodná pre ženy - manipulácia bremien ťažších ako 25 kg.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stolár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Skúsenosti s predmetnou pracovnou pozíciou - montáže dverí a zárubní, prípadne vodič dodávky do 3,5t alebo aktívny vodič.
Zodpovednosť, samostatnosť, bezúhonnosť, pracovitosť, spoľahlivosť, ...

Výroba, predaj a montáž dverí a zárubní a ich príslušenstva (kovania). Nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.
ID: 3870001  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac