Vodič

ŠEPEX s. r. o.

Široké 661, 082 37 Široké, Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Pravidelné prepravy SK-DE, jeden až dva krát týždenne, víkendy doma
2. Pravidelné prepravy SK-FR/GB, dvaja vodiči na jedno auto- jeden doma, druhý jazdí, veľa voľna, pravidelné prepravy, vynikajúce ohodnotenie

Víkendy doma, pravidelne servisovaný a obnovovaný vozový park, vozidlá iba Euro5 a Euro6, vysoké ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax nie je nutná, vodiča si zaškolíme

servis nákladných vozidiel, autodoprava , predaj náhradných dielcov , autoumyváreň

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3329557  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou