Mzdová účtovníčka

SEOYON E-HWA AUTOMOTIVE SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Areál Považských strojárni, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• kompletná mzdová agenda
• spracovanie miezd, výkazy, štatistiky, reporty, komunikácia s úradmi, sledovanie nadčasov
• spolupráca pri náborovom procese, ukončovaní pracovných pomerov

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom na uvedenú mailovú adresu.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať.
V žiadosti uveďte, prosím, súhlas s evidovaním osobných údajov vo firemnej databáze. V opačnom prípade bude Vaša žiadosť skartovaná.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

• skúsenosť so mzdovým účtovníctvom
• min. SŠ vzdelanie
• vysoké pracovné nasadenie, flexibilita, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu

Spoločnosť zaoberajúca sa logistickou činnosťou a výrobou izolačných materiálov pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2794094  Megjelentetés dátuma: 14.12.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou