Kreslič výkresov

SENZOR, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Od 750 Eur podľa praxe + cestovné, platené nadčasy, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vypracovanie 2D výrobnej dokumentácie v INVENTOR 2020 podľa zadanej špecifikácie
- optimalizácia a zdokonaľovanie výrobných procesov

Čo Vás čaká?
- stanete sa súčasťou tímu konštruktérov, ktorí pracujú na návrhoch nových automatizovaných výrobných liniek
- budete sa zúčastňovať projektov pre zahraničných klientov
- vaša rola bude zohrávať dôležitú úlohu! Svoju prácu budete sledovať od základného návrhu, cez vývoj až po stavbu a uvedenie do prevádzky
- využijete Vaše znalosti mechaniky, automatizácie, pneumatiky atď.
- máte ambície? Výborne! Máte možnosť sa časom dostať aj k vedeniu menšieho tímu

- perspektívne a stabilné zamestnanie na trvalý pracovný pomer
- možnosť profesného rastu a ďalšieho odborného vzdelávania v réžii zamestnávateľa
- pravidelné zvyšovanie mzdy
- ostatné zamestnanecké výhody budú bližšie špecifikované na osobnom pohovore

Žiadosti so štruktúrovaným životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Základy
CATIA - Základy
SolidWorks - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- konštrukčná a priestorová predstavivosť
- samostatnosť a flexibilita, tímový hráč
- precíznosť, dôslednosť, technické myslenie
- anglický jazyk výhodou
- nemecký jazyk výhodou
- prax v konštruovaní a projektovaní strojov- výhodou
- pozícia je vhodná pre absolventa

Predmet činnosti spoločnosti je projekcia, konštrukcia, výroba a dodávka komplexných systémov pre automatickú a poloautomatickú montáž a snímačová technika - vývoj, výroba a dodávka automatických sanitárnych zariadení na ovládanie vody.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3754317  Megjelentetés dátuma: 4.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 750 Eur podľa praxe + cestovné, platené nadčasy, benefity