Mzdový účtovník - analytik miezd

Sensus Slovensko a.s.

Miesto práce
Stará Turá
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacUvedená je minimálna výška mzdy, finálna výška mzdy bude stanovená na základe skúseností a schopností kandidáta/ kandidátky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za komplexnú mzdovú agendu v spolupráci s externým dodávateľom služieb ( outsourcing miezd):
- administrácia dochádzkového systému
- finálna kontrola a odsúhlasenie spracovanej dochádzky
- úzka spolupráca s externým dodávateľom služieb na základe stanoveného kalendára
- správa údajov v systéme Workday ( znalosť systému je výhodou, nie však podmienkou)
- spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
- práca na projektoch v rámci korporátneho Shared Services
- pravidelné a aj ad- hoc reporty, štatistiky a analýzy podľa požiadaviek nadriadeného,...

Ostatné detaily náplne práce budú upresnené na osobnom pohovore.

- práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca na projektoch v medzinárodnom teame
- 13., 14. plat
- príspevok zamestnávateľa na DDS (nárok po skúšobnej dobe)
- zdravotný bonus vyplácaný mesačne
- dochádzkový bonus ( 2x do roka)

V prípade, ak Vás daná pozícia zaujala, poprosíme Vás zaslať štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku (oba jazyky sú podmienkou).
Spätne kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické alebo humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
MS Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- doterajšia prax na obdobnej pozícii vo výrobnej spoločnosti- skúsenosti so zmennou prevádzkou
- znalosť a schopnosť aplikácie Zákonníka práce, minimálne základná znalosť z oblasti pracovného práva, zákona o soc. zabezpečení,...
- MS Office ( hlavne Excel) na pokročilej úrovni
- aktívna znalosť anglického jazyka nevyhnutná
- komunikatívnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- presnosť pri práci s osobnými údajmi
- flexibilita, trpezlivosť
- teamový hráč

Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou v oblasti výroby a servisu meracej a regulačnej techniky ako na slovenskom, tak i na zahraničnom trhu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4101454  Megjelentetés dátuma: 11.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac