Technik pre elektrovýrobu v inovatívnej slovenskej firme

SENSONEO j. s. a.

Miesto práce
Vedecký park UK v Bratislave, Ilkovičova, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 1000 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá rýchlo rastúca slovenská firma, ktorá vyrába svetové riešenia pre smart manažment odpadov. Do nášho bratislavského tímu hľadáme Technika pre elektrovýrobu a montáže, ktorý sa bude venovať našim pokladom – monitorovacím senzorom. Jeho úloha bude starať sa o ne tak, aby sme mohli byť hrdí na každý jeden z nich.

Tvoja práca bude z veľkej časti manuálna, a nesmierne dôležitá. Ak sú skrutky, závity a vrtáky svetom, v ktorom sa cítiš ako doma, mohlo by sa ti u nás páčiť. Naše senzory budeš finalizovať, kontrolovať, opravovať, inštalovať a pomáhať neustále ich zlepšovať.

Sme firma, ktorá rýchlo rastie, preto vítame človeka, ktorý sa v dynamickom prostredí cíti dobre a to, že každý deň vyzerá trochu inak, je pre neho bonusom. Tvojim priamym nadriadeným bude riaditeľ výroby a budeš úzko spolupracovať s logistikou, vývojármi a tímom technickej podpory. Zaškolíme ťa do tajov nášho riešenia a umožníme ti podieľať sa na jeho ďalšom vývoji. Sídlime vo Vedeckom parku UK v Bratislave a nastúpiť môžeš ihneď.

NÁPLŇ PRÁCE:
- letovanie, pájkovanie
- finalizácia výroby senzorov HW (PCB+PCA) + SW (nahrávanie, "flashovanie")
- testovanie a príprava senzorov na expedíciu zákazníkom
- oprava prípadných chybných výrobkov
- výjazdy k zákazníkom najmä na území Slovenska a Čiech
- nepravidelne inštalácia alebo servis senzorov v kontajneroch
- priama spolupráca s logistikou a riaditeľom výroby (priamy nadriadený), tímom technickej podpory a vývojárskym tímom

MIESTO VÝKONU PRÁCE:
Bratislava, Vedecký park UK, Ilkovičova 8

- Výkon práce v príjemnom prostredí Vedeckého parku UK
- Pohodový menší kolektív so zastúpením mužov aj žien
- Prácu v rýchlo rastúcej slovenskej spoločnosti, ktorá svojimi službami radikálne mení spôsob, akým mestá a spoločnosti spravujú odpad
- Umožníme Ti profesijne rásť, získavať hodnotné skúsenosti a rozvíjať tvoje silné stránky.

V prípade záujmu nás môžte so svojím životopisom kontaktovať aj na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

POŽIADAVKY:
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- aspoň 2-ročná skúsenosť s elektrovýrobou (testovanie, letovanie)
- znalosť a orientácia v elektronických súčiastkach a pajkovaní
- vzdelanie technického alebo strojárskeho zamerania
- užívateľská úroveň práce s počítačom (e-mail, Word, Excel)
- vodičský preukaz typu B
- flexibilita

Sensoneo je globálny poskytovateľ komplexných riešení pre manažment odpadov, ktoré umožňujú mestám a spoločnostiam optimalizovať náklady, zvyšovať ohľaduplnosť k životnému prostrediu a zlepšovať kvalitu života.

Prostredníctvom svojej unikátnej inteligentnej technológie pre odpadový manažment Sensoneo radikálne mení spôsob manažovania odpadu. Riešenie kombinuje unikátne ultrazvukové Smart senzory, ktoré monitorujú odpad so sofistikovaným softvérom, čo mestám a spoločnostiam umožňuje robiť strategické rozhodnutia na základe reálnych dát a optimalizovať odpadovú zvozovú logistiku. Vo výsledku tak riešenie prináša úsporu 30 % – 63 % zvozových trás a
97 % presnosť pri sledovaní produkcie odpadu.

Sensoneo inteligentné riadenie odpadov zaujalo mestá a firmy po celom svete a riešenie je nasadené v početných lokáciách v Európe, Severnej Amerike, Južnej Amerike, Strednom východe, Austrálii a na Novom Zélande. Pre viac informácií o tom, ako vám môže Sensoneo pomôcť riadiť odpad inteligentnejšie, navštívte www.sensoneo.com.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3360015  Megjelentetés dátuma: 26.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 1000 eur