Opatrovateľ/ka

Senior POHODA n.o.

Miesto práce
Hlavná 112, 900 27 Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
624 eur/mesiac + osobné ohodnotenie maximálne do 100% mesačnej mzdy + príplatky nočné, víkendy a sviatky + 13. a 14. plat pri splnení podmienok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kompletná starostlivosť o prijímateľov sociálnej služby:
- pomoc pri stravovaní a dodržiavanie pitného režimu
- polohovanie a vysádzanie ležiacich prijímateľov
- pomoc pri obliekaní, osobná hygiena prijímateľov
- sprievod na vyšetrenia
- komunikácia s prijímateľmi, uspokojovanie potrieb sociálneho kontaktu, asistovanie pri terapeutických aktivitách
- udržiavanie čistoty a poriadku na pridelených izbách, výmena posteľnej bielizne na pridelených izbách

Práca v nepretržitej prevádzke - smeny plánované na 12 h služby (denné / nočné).

prax v sociálnej oblasti vítaná, práca v nepretržitej prevádzke, opatrovateľský kurz pomôžeme zabezpečiť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

opatrovateľstvo alebo kurz opatrovania v rozsahu 220 hodín

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, empatia, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie

poskytovateľ sociálnych služieb:
Zariadenie pre seniorov
Špecializované zariadenie

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3273824  Megjelentetés dátuma: 24.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624 eur/mesiac + osobné ohodnotenie maximálne do 100% mesačnej mzdy + príplatky nočné, víkendy a sviatky + 13. a 14. plat pri splnení podmienok