Čašník/čašníčka

SENIOR PLUS, s.r.o.

Miesto práce
Osvetová 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
480€-900€ brutto mesačne na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kolektív novootvorenej reštaurácie s pivovarom " Pivovarská Spilka" ,ktorý sa nachádza v Ružinove, časť Prievoz hľadá nových kolegov.

Náplňou práce bude:
-obsluhovanie zákazníkov a komunikácia s nimi.
-dodržiavanie pravidiel obsluhy hostí.
-komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
-prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
-kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
-evidovanie rezervácií a objednávok prijatých mailom, faxom, telefonicky alebo osobne

-možnosť pracovať v nových štýlových priestoroch
-využiť svoju kreativitu v rámci gastronómie
-odborné zaučenie v odbore pivovarníctva
-zamestnanecká zľava na produkty po uplynutí skúšobnej doby
-dovolenkové poukazy

V prípade záujmu nám zašlite životopis a my Vás budeme kontaktovať telefonicky aby sme sa dohodli na termíne pracovného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné a profesionálne vystupovanie, komunikatívnosť, slušnosť a ochota, skúsenosti a zručnosť s výdajom jedál a nápojov.

Novozaložená spoločnosť SENIOR PLUS s.r.o so zameraním na gastronómiu a pivovarníctvo otvorila prevádzku so štýlovými interierovými priestormi s jedinečnou atmosférou. Pri rekonštrukcii boli zachované pôvodné prvky prevádzky ,ako vonkajšie a vnútorné pódium, ktoré slúžia na kultúrno-spoločenské akcie. V suteréne je zriadený pivovar, kde sa varí niekoľko druhov piva podľa starých poctivých receptúr. Areál ponúka športovo-spoločenské využitie s petangovým ihriskom, detským ihriskom, otvoreným ohniskom, altánkom, požičiavaním byciklov, šípkami a ruskými kolkami. Súčasťou je otvorená aj zastrešená záhradná terasa a pódium.
ID: 3520125  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 480€-900€ brutto mesačne na základe skúseností uchádzača