Frontend / Backend Developer

Senacor Technologies AG

Miesto práce
Business Centre Košice, Štúrova 27, 040 01 Staré Mesto
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 2 800 EUR/mesiac+ kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Je programovanie pre Teba aj hobby a záleží Ti na Tvojom ďalšom rozvoji? Splupracuj s ďalšími kolegmi v medzinárodnom agilnom tíme a podieľaj sa na vývoji webových aplikácií pre bankový alebo automobilový sektor!

Technológie, s ktorými sa u nás stretneš:
• Frontend: JavaScript, React, TypeScript
• Backend: Java, Spring, Spring Boot, Kotlin
• CI/CD: Azure DevOps, Jenkins, Artifactory, TeamCity, Bitbucket, SonarQube
• DB: MongoDB, PostgreSQL
• Infrastructure: JBoss, ELK stack, Docker, Kubernetes
• Testing: JUnit, Cucumber, Selenium, Jest, Jasmine, Cypress
• Other: Microservices, OpenApi, RestApi

• bohatý tréningový budget
• rôznorodé vzdelávacie formáty (Knowledge Talks, Techie Lunch, 48h Sprint, Code Camps, Innovation Labs)
• notebook podľa Tvojho výberu (Lenovo / MacBook Pro)
• iPhone s paušálom
• možnosť parkovania v garáži BCK
• neobmedzené Sick Days
• 7 dní plne hradenej PNky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- máš skúsenosť s vývojom v Java (Spring, Spring Boot), či v JavaScript (React, Angular) - či už v práci, na vlastných, či školských projektoch
- clean code nie je pre Teba len fráza
- chceš naďalej technicky rásť
- nezľakneš sa zodpovednosti
- a popri tom si človek, s ktorým sa dá porozprávať o IoT, či plánoch na víkend :)

Senacor je jedným z vedúcich a rýchlo rastúcich poskytovateľov business a IT transformácií, digitalizácie a individuálneho softvérového vývoja. S viac ako 700 zamestnancami v 10 pobočkách v Nemecku, Rakúsku a na Slovensku realizujeme inovatívne riešenia pre našich klientov, prevažne zo sektoru bankovníctva, poisťovníctva a automotive. Ponúkame Ti zázemie v stabilnej spoločnosti s výhodami start-upu, plochou hierarchiou, priateľskou atmosférou, zaujímavými projektami a množstvom zamestnaneckých benefitov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3291485  Megjelentetés dátuma: 7.7.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac