Java Developer

Senacor Technologies AG

Miesto práce
Štúrova 27, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Java Developer sa u nás môžeš uplatniť na dvoch projektoch, ktoré sú zamerané na bankový sektor nemecky hovoriacich krajín. V oboch prípadoch budeš pracovať v zmiešanom tíme developerov zo Slovenska a z Nemecka, či z Rakúska. Aby si sa do projektu zapracoval čo najrýchlejšie a ostal s tímom v kontakte, budeš 1x za 4-6 týždňov cestovať za nimi.

PROJEKT č. 1
V tíme 15 developerov budeš vyvíjať webové aplikáce pre zamestnancov veľkej nemeckej banky. Sídlo projektu je v Bonne, kde tiež 1x za 4-6 týždňov podľa Tvojich možností vycestuješ.
Na projekte využiješ hlavne Apache Wicket Framework, JSE, Spring a JUnit.

PROJEKT č. 2
Tento projekt je v Košiciach novým projektom pre klienta vo Viedni. Spolu s ďalšími kolegmi (zatiaľ 8 developerov) budeš vyvíjať Web-Frontend pre bankových poradcov.
Na tomto projekte sa využívajú tieto technológie: Java EE (CDI, JSF/Primefaces, JPA, JAX-RS, JAX-WS), Wildfly a Oracle. Keďže ide o nový projekt, prvé 2-3 mesiace je potrebné vycestovať do Viedne aspon 3x za mesiac, neskôr sa intenzita zníži na 1x za 4-6 týždňov.

Vzdelávanie:
- školenia v Košiciach a v Nemecku s internými a externými školiteľmi
- Innovation Lab - 2-4 týždňové intenzívne vzdelávanie z vlastnej iniciatívy vývojárov na nimi zvolenú inovatívnu technológiu
- Code Camp - interný tréning pre zamestnancov ako výstup Innovation Lab-u
- Knowledge Talks - online webinár
- 24h Sprint - individuálna alebo tímová iniciatíva, pri ktorej developeri počas 24 hodín pracujú na inovatívnych nápadoch a tie neskôr prezentujú kolegom
- DevCon - interná konferencia pre vývojárov
Technické vybavenie:
- notebook podľa výberu zamestnanca (Lenovo ThinkPad / MacBook Pro), iPhone 7 – aj na súkromné účely
Ostatné:
- Sick Days
- 25 dní dovolenky
- 100% hradená PN
- nadštandardné ohodnotenie
- kariérny rast
- jazykové vzdelávanie podľa potreby zamestnanca (individuálne aj skupinové kurzy)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- praktické skúsenosti s objektovo orientovaným programovaním
- skúsenosť so softvérovým vývojom v JAVA SE alebo EE
- výhodou je znalosť Spring Core a skúsenosť s webovým vývojom testovanie aplikácií na úrovni Unit a integračných testov (JUnit, Mockito)
- skúsenosť s databázami (JPA, Hibernate, SQL)
- schopnosť abstraktného myslenia, tímový duch a komunikatívnosť
- znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka (nemčina je výhodou, nie podmienkou)

Senacor je jedným z vedúcich a rýchlo rastúcich poskytovateľov business a IT transformácií, digitalizácie a individuálneho softvérového vývoja. S viac ako 700 zamestnancami v 10 pobočkách v Nemecku, Rakúsku a na Slovensku realizujeme inovatívne riešenia pre našich klientov, prevažne zo sektoru bankovníctva, poisťovníctva a automotive. Ponúkame Ti zázemie v stabilnej spoločnosti s výhodami start-upu, plochou hierarchiou, priateľskou atmosférou, zaujímavými projektami a množstvom zamestnaneckých benefitov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3216750  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018