Vývojár IS v prostredí VisualStudio.NET, MS SQL, Oracle

SEN Systems, spol. s r.o.

Miesto práce
Tomášikova 26, 821 01 Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
cim skor
zakladna zlozka 1000 - 1500 EUR/mesiac podla skusenosti a praxe + variabilna zlozka v zavislosti od vykonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie podľa zadania
- komunikácia s klientmi a analýza požiadaviek zákazníka

◦zaujímavá práca na atraktívnych projektoch
◦trvalá možnost odborného rastu
◦výkonnostné ohodnotenie
◦sociálne benefity

Životopisy prosím zasielajte v slovenskom popr. anglickom jazyku.
Ak máte o prácu u nás záujem, pošlite svoje podrobné profesné CV na náš email.
Prosím overte si pred tým ako nás oslovíte požiadavky kladené na uchádzača uvedené v tomto inzeráte. Šetríte náš aj Váš čas.
Uveďte aj:
- možný dátum nástupu,
- očakávaný nástupný plat
- navrhnite termín osobného pohovoru.
Hodnotené budú všetky odpovede, kontaktovať budeme len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
C# - Pokročilý
Visual Basic .NET - Pokročilý
.NET - Pokročilý
SQL - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

vývoj softvéru

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná aj pre absolventa s pracovnými skúsenosťami získanými popri štúdiu
- predchádzajúca skúsenosť s databázami
- výhodou je znalosť a skúsenosť s jazykom Visual Basic.NET, popr. C#.Net
- veľkou výhodou je ovládanie nemeckého jazyka
- technická znalosť anglického jazyka
- analytické myslenie a komunikačné zručnosti
- flexibilita
- tímový hráč

Sme IT vývojové centrum so zameraním na databázy, vývoj responzívných webových aplikácií a vývoj dlhodobo podporovaných front-end a back-end aplikácií.

Sen Systems je členom medzinárodnej Latschbacher skupiny. Začiatok spolupráce s Latschbacher môžeme datovať do roku 1996. V súčasnosti je naša spoločnosť hlavným vývojárom informačných a komunikačných technológií WinforstPro(tm) od Latschbacher. Latschbacher je lídrom v distribúcii informačných technológií a logistických riešení pre drevospracujúce a lesnícke spoločnosti v západnej Európe.

Hlavným cieľom nami ponúkaných služieb je ich spoľahlivosť, ktorá umožňuje našim klientom dosahovať špičkové výsledky vo svojom odbore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3599911  Megjelentetés dátuma: 13.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: zakladna zlozka 1000 - 1500 EUR/mesiac podla skusenosti a praxe + variabilna zlozka v zavislosti od vykonu