Fyzioterapeut/ka

Sempersa, s.r.o.

Miesto práce
Mliekárenská 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1400 EUR, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie zdravotnej starostlivosti v odbore fyzioterapia a liečebná rehabilitácia. Vstupné vyšetrenie, vyšetrenia a terapie pacientov pod dozorom lekára FBLR aj samostatne, vedenie agendy, objednávok, manažment pacienta, režijné zabezpečenie fungovania prevádzky. Pracovná pozícia v súkromnej ambulancii.

Flexibilná pracovná doba, samostatná zodpovedná práca, uplatnenie organizačných schopností, služobný telefón, príjemné pracovné prostredie, bonusy po splnení plánovaných pracovných povinností, doplnkové vzdelávanie.

Kandidátov vyberieme na základe dokladov o vzdelaní, praxe, písomného životopisu a ústneho pohovoru. Vybraní uchádzači absolvujú aj jednoduchú, ale dôležitú praktickú skúšku odborných zručností.

V prípade záujmu o danú pozíciu, zasielajte Vaše žiadosti, profesijné životopisy a doklady o vzdelaní na e-mailovú adresu. V životopise uveďte prosím nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov: "Poskytnutím svojich osobných údajov dávam súhlas k ich spracovaniu a uchovávaniu v personálnej databáze spoločnosti Sempersa, s.r.o., na dobu neurčitú, v zmysle Zákona č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania a to do písomného odvolania tohto súhlasu."

Kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. S vybraným uchádzačom rátame čím skôr, ideálne k 1.2.2018, najneskôr však k 1.3.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, balneológia a liečebná rehabilitácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Absolvovaný kurz SM-systému I. a II., manuálnych techník, masáží, lymfodrenážnej masáže, kinesiotejpingu, ovládanie základných fyzikálnych procedúr a obsluhy BTL prístrojov na rehabilitáciu.

Absolvovanie strednej zdravotníckej školy sú výhodou. Záujem o osobný a profesionálny rast. Vyžadujeme precíznosť, komunikatívnosť, orientáciu na pacienta, milý a ľudský prístup.

Sempersa s.r.o je spoločnosť, ktorá od roku 2008 prevádzkuje súkromné zdravotnícke zariadenie zamerané na vnútorné lekárstvo a FBLR, diagnostiku a liečbu pohybového aparátu. Medicínske zariadenie nie je zmluvným partnerom zdravotných poisťovní. Organizuje a zabezpečuje školenia, kurzy, výcviky, lektorskú a školiacu činnosť a poskytuje ďalšie služby a aktivity v oblasti zdravotníctva, obchodu a služieb.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3283580  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 - 1400 EUR, dohodou