Zmenový technik na SMT linke

Semecs, s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ASAP
770+136=906€ a vyššie v závislosti od skúseností, plus ostatné benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1) Obsluha SMT liniek a výroba na daných SMT linkách
2) Technológia automatického osádzania SMT a pridružené technológie, znalosť procesu
3) Preventívna, prediktívna a havaríjna údržba strojov a zariadení automatického osádzania.
4) Kontrola výkonu údržieb, zapisovanie do PEQ dodržiavanie termínov a pravidiel údržby
5) Riešenie havarijných porúch, príprava hlásení po smene, zapysovanie do PEQ databáz
6) Príprava podkladov pre servisné zásahy na strojoch
7) Sledovanie SCRAP počas výroby, pomoc pri jeho odstraňovaní
8) Nahlasovanie poškodených stencilov, alebo opotrebovaných stencilov vhodných na výmenu
9) Objednávanie náhradných dielov pre sekciu SMT
10) Zaškolovanie nových zamestanacov a ich preškolenie podľa rozhodnutia nadriadeného

- Pracovné miesto v stabilnej a perspektívnej medzinárodnej spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie , príspevok na dopravu do zamestnania
- príležitosť na neustále vzdelávanie
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- príspevok na dopravu do zamestnania

Ak máte záujem o ponúkanú pozíciu, pošlite svoj profesijný životopis mailom . Kontaktovať budeme každého uchádzača, ktorý spĺňa technické vzdelanie a má prax na obdobnej pracovnej pozícii. Nástupný bonus platí pre uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na pohovore konanom v marci 2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie (strojárske, elektrotechnické)

technické vzdelanie a prax pri obsluhe strojov

Spoločnosť Semecs patrí medzi popredné európske spoločnosti v rámci elektrotechnického priemyslu. Máme viac ako 25 rokov skúseností s vývojom a výrobou zložitých elektronických riešení a na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1996. Našimi zákazníkmi sú spoločnosti úspešne pôsobiace na najrôznejších trhoch,
Sme poskytovateľ vysokokvalitných služieb : od konceptu a návrhu cez výrobu až po predaj.
Od mája 2021 je spoločnosť členom skupiny SERO, Nemecko.
Vízia:
S vášňou prinášame produkty do života pre lepšiu budúcnosť
Poslanie:
V dôveryhodnej rovnováhe s našimi zákazníkmi, dodávateľmi a zamestnancami poskytujeme pokročilé elektronické výrobné služby, využívajúc inovatívne výrobné technológie, dosahujúc trvalo udržateľný rast a najvyššiu úroveň kvality.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3315252  Megjelentetés dátuma: 2.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 770+136=906€ a vyššie v závislosti od skúseností, plus ostatné benefity