Skladník - Manipulačný pracovník v skladovom hospodárstve

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,46 EUR/hod.+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj materiálu zo/do skladu
- skenovanie tovaru k expedícii
- uskladňovanie výrobného materiálu podľa striktných pravidiel a pozícií
- obsluha paletových vozíkov, elektrických manipulačných vozíkov a VZV
- presun výrobného materiálu v rámci skladových priestorov v závode
- zodpovednosť za vydaný materiál do výroby
- asistencia pri pravidelných inventúrach a pri vyskladňovaní výrobného materiálu
- práca s dôrazom na opatrné zaobchádzanie s produktom
- preukaz na obsluhu VZV podmienkou
- dvojzmenná prevádzka

Autobusová doprava
Dochádzkové bonusy
Príjemná pracovná atmosféra

V prípade vysokého záujmu o uvedenú pozíciu budeme kontaktovať len vhodných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manipulácia s materiálom a hotovými produktami vyžaduje 100% zdravotný stav. Schopnosť uniesť ťažké bremeno s pomocou kolegu/ov.

Jedna z popredných firiem zameraná na výrobu čalúneného nábytku Himolla Group so sídlom pri Mníchove, zamestnáva okolo 3000 pracovníkov v celej Európe, hľadá do svojej dcérskej spoločnosti SELYZ- NÁBYTOK s.r.o. nového kolegu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3586406  Megjelentetés dátuma: 7.10.2021  Alapbér (bruttó): 4,46 EUR/hod.