Hľadáme čalúnnikov/baličov do výroby sedacích súprav a kresiel

SELYZ - NÁBYTOK, s.r.o.

Miesto práce
Želiezovce
Termín nástupu
ihneď
5,35 EUR/hod.mzda pri 100% výkone, možnosť aj vyššieho zárobku + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobná činnosť v oblasti prípravy, lepenia a kompletizácie čalúneného nábytku:
- Čalúnenie /sedacích súprav, jedálenských lavíc, stoličiek/ a kompletizácia hotových výrobkov podľa výrobných postupov
- aplikácia rôznych textílií, kože alebo ušitých poťahov z textílií a kože na rôzne vopred pripravované povrchy za pomoci spôn, klinčekov, lepidla alebo špeciálnych profilov, obliekanie sedákov a vankúšov
- etiketovanie a balenie zhotovených čalúnnických výrobkov do fólií, kartónov v súlade s výrobnými inštrukciami
- Kontrola častí materiálov a ich kvality počas čalúnenia
- Úzka spolupráca s kolegami vo výrobnom procese pred a po čalúnení (prípravár, kontrolór kvality)
- Dodržiavanie poriadku a bežnej údržby na svojom pracovisku
- Práca v dvojzmennej prevádzke
- Dodržiavanie expedičnej disciplíny
- Každý úspešný kandidát bude plne zaučený a pri dosiahnutí 100% výkonu a vyššieho sa mení aj celkové ohodnotenie.
- Šancu dostanú aj neskúsení čalúnníci. Zaškolenie trvá približne 3-6 mesiacov.

- Práca v etablovanej zahraničnej spoločnosti. Kompletná škála výrobkov ide na export do domácností po celom svete
- Dochádzkový bonus
- Výkonnostný bonus
- Kvalitový bonus
- Zabezpečená autobusová preprava na rôzne smery v širšom okolí Želiezoviec

Pre vysoký záujem uchádzačov na tieto pracovné pozície si vyhradzujeme právo kontaktovať len vhodných kandidátov.
Každý kandidát musí byť schopný manipulovať s bremenami podľa Nariadenia vlády 281/2006 Z.z. (podľa pohlavia aj veku)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Nábytkársky priemysel, Čalúnenie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Jedna z popredných firiem zameraná na výrobu čalúneného nábytku Himolla Group so sídlom pri Mníchove, zamestnáva okolo 3000 pracovníkov v celej Európe, hľadá do svojej dcérskej spoločnosti SELYZ- NÁBYTOK s.r.o. nového kolegu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3569196  Megjelentetés dátuma: 21.2.2022  Alapbér (bruttó): 5,35 EUR/hod.