Produktový manažér pre magnety

SELOS, s.r.o.

Miesto práce
Ľudovíta Stárka 16a, 911 05 Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
možný ihneď
1 300 - 2 600 EUR/mesiac1000 EUR základ + prémie z predaja, bez platového stropu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie predaja a predaj magnetických výrobkov v SK, CZ, s možnosťou celej EU (kancelária v Trenčíne). Predaj vlastných výrobkov a iných značiek. Riadenie nákupu, skladových zásob, cenotvorba, určovanie stratégie. Časté rokovania s firemnými zákazníkmi, predvádzanie výrobkov, vypracovávanie cenových ponúk, riadenie obchodných prípadov. Zákazníkmi sú najmä výrobné firmy zo strojárskeho priemyslu. Práca je samostatná, autonómna, vhodná pre technicky mysliaceho človeka s dobrým vzťahom ku strojárstvu, k fyzike a magnetizmu.

samostatná práca v stabilnej spoločnosti, výborné technické zázemie, dobrý malý kolektív, zaujímavá pracovná náplň s novými výzvami každý deň, školenia v zahraničí

Svoju žiadosť spolu s pracovným životopisom a motivačným listom pošlite e-mailom alebo poštou. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, najlepšie elektro, alebo strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj firemným priemyselným zákazníkom

Počet rokov praxe

2

obchodný duch, chuť vyhrávať, slušnosť, technické zameranie so záujmom o strojárstvo a elektrotechniku, angličtina na komunikatívnej úrovni, prax v riadení osobného motorového vozidla, ochota cestovať SK, CZ

Sme obchodno-výrobná a servisná spoločnosť založená v roku 1991 v Trenčíne.
Venujeme sa dvom oblastiam:
1) Magnety pre priemysel - výroba a predaj
2) Kovoobrábacie stroje - predaj a servis
V roku 2006 sme otvorili pobočku v Českej republike. Máme víziu expanzie do okolitých krajín EU.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2420619  Megjelentetés dátuma: 2.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 300 - 2 600 EUR/mesiac1000 EUR základ + prémie z predaja, bez platového stropu