Можливість для людей з України

Junior Developer Microsoft Dynamics 365 Business Central

Selectus s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacmzda rastie podľa skúsenosti a kvalifikácie, podľa efektivity a schopnosti samostatne riešiť zadané úlohy. Projektové odmeny, trinásty a štrnásty plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj úprav a aplikácií v prostredí Microsoft Studio Code, Java Script, prípadne .NET
- práca pri návrhu v spolupráci s konzultantmi
- testovanie svojich úprav

-Flexibilný pracovný čas
-Práca umožnená aj v režime HomeWork
-Firemný notebook a telefón je samozrejmosť
-Firemné neformálne stretnutia a výlety

Prosíme záujemcov poslať štruktúrovaný profesionálny životopis a kontakt na adresu [email protected].
Pozícia je vhodná aj pre absolventov, alebo študentov v poslednom ročníku štúdia.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Visual Studio - Základy
.NET - Základy
Microsoft SQL Server - Základy
Microsoft SharePoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát musí mať už nejaké skúsenosti s programovaním a základy algoritmického myslenia.
Očakávame kandidáta, ktorý má chuť veľa sa učiť od celého tímu. Považujeme za dôležité aby kandidát bol tímový hráč. Vedomosti, ktoré budeš potrebovať ťa naučíme.

Spoločnosť Selectus je dynamická rýchlo rastúca spoločnosť zameraná predovšetkým na zabezpečenie komplexných dodávok podnikového informačného systému Microsoft Dynamics 365 Business Central (predtým NAVISION, Microsoft Dynamics NAV), portálových riešení Office SharePoint, dátových skladov (DWH) a iných produktov od spoločnosti Microsoft.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 1512404  Megjelentetés dátuma: 18.4.2023  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac