Dispečer , Špeditér

SELECTA SK, s.r.o.

Bratislava, okres Banská Bystrica, okres Trenčín, okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyťažovanie flotily cca 10 áut
- vyhľadávanie nových obchodných možností
- dohadovanie zmluvných podmienok
- príprava cenových ponúk
- plánovanie trás a vyťažovanie kamiónov
- fakturácia, reporting
- spolupráca aj s inými dopravcami
- kontakt s vodičmi, riešenie problémov

- príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
- práca na hlavný pracovný pomer
- odborné školenie, jazykové kurzy
- pri plnení plánu služobný automobil
- pracovisko možné v Bratislave, Trnave, Trenčíne alebo v B.Bystrici
- motivujúce finančné ohodnotenie
- DDP

Uchádzačov prosíme o zaslanie životopisu mailom s určením pozície o ktorú máte záujem. Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov. Ak od nás nedostanete správu do 15 dní po termíne ukončenia výberu, počítajte prosím s tým, že ste tento krát neboli úspešný.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Dopravná spoločnosť ktorá vykonáva prepravy do a z krajín EU ako aj Balkánu a Turecka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- minimálne 2 roky praxe aj ako obchodník
- znalosť systému búrz Teleroute, TimoCom,
- výborná znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka napríklad Aj, Nj, Fj, Tj, Šj, alebo iný jazyk na komunikatívnej úrovni
- schopnosť zorganizovať si prácu
- komunikatívnosť, orientácia na obchod
- analytické myslenie, flexibilita

SELECTA SK, s.r.o. - personálna agentúra poskytuje poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov od úrovne administratívy až po vrcholový manažment.
Na trh práce vstúpila spoločnosť SELECTA SK, s.r.o. v roku 2001 a odvtedy si na základe poskytovania kvalitných služieb získala stabilný okruh klientov, medzi ktorých patria významné slovenské i medzinárodné spoločnosti. Sídlo spoločnosti je v Bratislave, služby však zabezpečuje v rámci celého Slovenska.

Našim hlavným záujmom sú dlhodobé partnerské vzťahy s klientmi, založené na dôvere, etike a ochrane ich záujmov a cieľov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3262460  Megjelentetés dátuma: 15.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou