Operátor výroby pre tlačiarenské a obálkovacie stroje

SELECTA CEE s.r.o.

Miesto práce
Údernícka, Petržalka, Bratislava V
Termín nástupu
dohodou
800 - 1 200 EUR/mesiac800 € + mesačné bonusy do 20% + príplatky + extra bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• obsluha produkčných tlačiarenských strojov (Canon, Xerox)
• obsluha obálkovacích strojov (KERN)
• obsluha produkčných rezačiek (Tecnau, Hunkeler)

Obsluha pozostáva z nastavenia strojov, výmeny spotrebného materiálu, prípravy produkcie, evidencie v systémoch, kontroly kvality a údržby strojov:
- činnosti pre tlačiarenské stroje sú napr.: zavedenie papiera do tlačiarne, prečítanie operátorského listu s porozumením, overenie spôsobu tlače a použitého materiálu, evidovanie jednotlivých fáz spracovania, nahratie súborov cez production tracking, vykonávanie výstupnej kvalitatívnej kontroly, nahratie nových nastavení na tlačiarni, evidovanie všetkých servisných zásahov, prvostupňová a druhostupňová údržba, odloženie nepoužitého materiálu na určené miesto, starostlivosť o čistotu a poriadok na pracovisku;
- činnosti pre obálkovacie stroje sú napr.: zavedenie papiera do obálkovacej linky, prečítanie operátorského listu a skontrolovanie typu súboru, spôsobu obálkovania a použitie správneho materiálu, nastavenie rezačky, nastavenie čítacích hláv, nastavenie obálok, overenie správneho balenia a množstva produkcie, ukladanie zaobálkovaných dokumentov do krabíc, označovanie a odloženie krabíc.

• práca s citlivými údajmi

Práca na dve zmeny, cez sviatky, víkendy a v noci.
11 h. zmeny - 6:30 až 18:30 / 18:30 až 6:30.

Ponúkame:
• práca na zariadeniach s najmodernejšou technológiou (kompletné zaškolenie)
• komplexné zaučenie na pozíciu
• stanete sa súčasťou stabilnej a rastúcej firmy
• zakladáme si na dobrých vzťahov s našimi zamestnancami
• ceníme si dobré pracovné výkony a zodpovedných pracovníkov
• možnosť profesijného a osobnostného rastu
• po skúšobnej dobe zmluva na dobu neurčitú
• pracovný odev a potrebné náradie

• stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
• za 11 h zmenu dva stravné lístky
• dovolenka navyše po odpracovaní jedného roka
• príplatky za víkendy nad rámec Zákonníka práce
• lístky na hokejové zápasy
• firemné podujatia pre utuženie vzťahov
• pitný režim zabezpečený zamestnávateľom

Ak Vás naša pracovná pozícia zaujala, poprosíme Vás o zaslanie Vášho životopisu emailom. V predmete emailu prosím uveďte názov pozície. Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• zodpovednosť
• technické myslenie
• ochota učiť sa nové veci
• práca v tíme

SELECTA CEE s.r.o. patrí medzi TOP firmy v oblasti tlače a obálkovania dokumentov pre svojich klientov. Je to spoločnosť so zahraničnou (talianskou) účasťou. Patrí do skupiny Selecta, ktorá má dlhoročné skúsenosti v oblasti tlače a produkcie pre veľké bankové a poisťovacie spoločnosti so zastúpením vo viacerých krajinách Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3714620  Megjelentetés dátuma: 28.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 200 EUR/mesiac800 € + mesačné bonusy do 20% + príplatky + extra bonus