Asistent útvaru údržby a technológie

Sejong Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinská cesta 469/82, 013 11 Lietavská Lúčka
Termín nástupu
ASAP
800 € - do 1050 € brutto (podľa školy a skúseností) plus ďalšie bonusy (viď zamestnanecké benefity)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Správa skladu náhradných dielov, dopytovanie, objednávanie
* Administrácia systému pre riadenie údržby - MaintPlan
* Plánovanie preventívnych a prediktívnych údržieb
* Tvorba štandardných postupov pre vykonávanie údržby a postupov opravy porúch
* Analýzy, reporty, administratíva súvisiaca s prácou
* Podpora práce manažéra a celého tímu v útvare
* Programovanie PLC
* Vylepšovanie zváracích procesov

- perspektívna práca v rozvíjajúcej sa zahraničnej spoločnosti
- aktívne používanie anglického jazyka
- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- dochádzkový bonus
- bonus na dopravu
- letný a zimný bonus (13., 14. mzda)
- nadčasy platené nad rámec základnej mzdy
- zvýšenie mzdy po 3 mesiacoch
- káva a čaj k dispozícii
- teambuilding oddelenia i celej spoločnosti
- mladý kolektív
- príjemné prostredie

Podmienkou zaradenia do výberového konania je zaslanie životopisu v SLOVENSKOM aj ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, technický smer, elektrotechnické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- znalosť v oblasti zvárania výhodou
- znalosť v oblasti programovania PLC výhodou
- znalosť v oblasti riadenia údržby a technického oddelenia výhodou
- samostatnosť
- flexibilita
- logické myslenie
- ochota učiť sa

SEJONG Slovakia s.r.o. vznikla v roku 2006 ako dcérska spoločnosť Sejong Industrial Co., Ltd. s víziou stať sa jedným z lídrov vo výrobe výfukových systémov. V súčasnosti patrí spoločnosť medzi významných dodávateľov automobiliek KaSK a Hyundai v Českej republike.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3428308  Megjelentetés dátuma: 1.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 € - do 1050 € brutto (podľa školy a skúseností) plus ďalšie bonusy (viď zamestnanecké benefity)