Systémový administrátor

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacFix + variabilná zložka Podľa skúseností kandidáta vyššia finálna mzda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

> Prevádzka, analýza a optimalizácia systémov a aplikácii
> Tvorba a udržiavanie technickej dokumentácie, spolupráca pri tvorbe prevádzkových postupov a smerníc
> Dohlaď nad infraštruktúrou zákazníka
> Poskytovanie odbornej konzultácie pre obchodné jednania

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytujúca IT služby a riešenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

> Praktické znalosti s administráciou:
- OS Linux a Windows Server (vrátanie skriptovania)
- VMware ESX (úroveň VCP)
- Hyper-V
- MS Active Directory (GPO, DNS, DHCP)
- VEEAM
> Prehlaď v oblasti IT infraštruktúry
> Znalosť TCP/IP, princípy fungovania sietí.
> Predpokladáme, že určite vieš čo je to maska, subnet, firewall, NAT, VPN, proxy :-)
> Skúsenosti pri návrhu a kompletizácii hardvéru (servery, diskové polia, NAS, SAN, iné)

VÍTANÉ
> Skúsenosti s Office365
> Praktické skúsenosti s cloudovými riešeniami postavené na technológiách OpenStack, MS Azure prípadne kontajnerové technológie Kubernetes

VÝHODOU
> Znalosť jazyka SQL a praktické znalosti s administráciou relačných databáz: SQL Server, Oracle DB, PostreSQL, MariaDB, MysqlDB
> Znalosť nástrojov JIRA, Zabbix

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3967775  Megjelentetés dátuma: 28.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac