Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Senior C# Programátor

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacod 2000 eur + podľa pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účasť na vývoji systémov od návrhu až po testovanie
Tvorba aplikácií
Tvorba aplikačných modulov

Flexibilný pracovný čas
Kurzy angličtiny
Atraktívne finančné ohodnotenie a benefity podľa dosahovaných výsledkov
Stravné lístky hradené spoločnosťou vo výške 100%
Balík benefitov (vernostné odmeny, doplnkové dôchodkové sporenie, športové aktivity, Multisport karta, firemné raňajky, káva, ovocie)
Sauna a posilovňa na pracovisku
Kvalitné vzdelávanie, osobný a profesionálny rast
Tvorivá práca na významných projektoch pre veľkých zákazníkov v oblasti energetiky
Priateľskí kolegovia a pracovné prostredie
Individuálny prístup po odbornej aj ľudskej stránke
Zázemie významnej a stabilnej spoločnosti zameranej na kvalitu
Prístup k moderným technológiám

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected]
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je spoločnosť, ktorá dodáva informačné systémy pre veľké podniky, pracuje na projektoch v energetike, priemysle a doprave. Hlavnou oblasťou pôsobenia sú informačné technológie, služby a poradenstvo.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
C# - Pokročilý
.NET - Pokročilý
XML - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

4

Odborné znalosti
OOP - expert
Znalosť architektonických princípov, návrhových vzorov

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3912422  Megjelentetés dátuma: 17.6.2020  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac