Java programátor medior/senior

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-designing, developing and implementing SW using state-of-the-art technology, especially in the BANKING sector
- implementing new features and maintaining existing solutions
- updating knowledge about new, up-to-date versions of development tools
- analyzing requirements, defining design and implementing the required solution
- creating estimations based on the requirements
- communicating with the sales department, in order to prepare offers for customers
- leading, couching and mentoring small team/division of developers during project realization
- participating in the division resource planning and development
- communication with customers

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Company stands for professional devotion to the needs of your company from the original analysis throughout the whole implementation until the complex training of your staff including technical support.

Company is your strong partner in software solutions development and implementation as well as in other supply services. We offer you a full scale professional attitude towards the development and implementation of the services and solutions in our portfolio, from which you stand to gain an increased efficiency in your production as well as business activities via improvement in your internal processes.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Java - Expert

Vodičský preukaz

B

- Team oriented
- Self-governing
- Responsible
- Initiative
- Team lead skills

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3870037  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac