Junior/Medior C++ developer

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 1200 € brutto + v závislosti od relevantnej praxe - 2500€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, ktorý je lídrom v oblasti podnikových aplikácií, hľadáme C++ developera, ktorý môže byť úplný začiatočník/absolvent, hlavne aby mal skúsenosť s programovaním (môže, ale nemusí byť z praxe, stačí aj z VŠ), algoritmické myslenie a bol tímový hráč.

Job description:
• Deliver business logic enhancement and innovation to our client's customers in small business segment,
• Take tasks in the full product development life cycle – from Specification comprehension, Design, Coding, to Testing and Correction,
• Communicate and collaborate with global product management, development and QA colleagues from the team to fulfill the requirements in time and quality.

Notebook/PC, cell phone, meal vouchers, extra vacation, annual bonus and additional company benefits.
• Working in the world’s third-largest software company, in an international, globally distributed environment
• Extensive product and process training
• Further knowledge transfer and growth possibilities
• Motivating salary and company benefits

Ak Vás ponuka zaujala pošlite svoj štrukturovaný životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku na adresu [email protected].
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je lídrom v oblasti podnikových aplikácií.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Nice-to-have:
• Bachelor degree or higher in computer science, software engineering, mathematics or relevant information technology area,
• Excellent communication skills,
• Solid knowledge in C/C++ and design patterns,
• Strong analysis, design, coding and problem solving skills,
• Experience in RDBMS (such as SQL Server),
• Quick-learning, self-motivated and hard-working,
• Good command of English (written & oral),
• Business knowledge in financials or logistics,
• Knowledge in Java or .NET development.

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3679617  Megjelentetés dátuma: 12.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 € brutto + v závislosti od relevantnej praxe - 2500€ brutto