MS SQL Developer

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1.400 EUR v hrubom/mesiac a viac (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Návrh a realizácia dátových štruktúr,
- Programovanie a vývoj databáz.

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je kreatívnou vývojárskou spoločnosťou vytvárajúcou moderné systémy, weby a aplikácie používané v niekoľkých európskych krajinách.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Hľadáme kandidáta s nasledujúcimi skúsenosťami:

(vítaní sú juniori, mediori a aj seniori s viacročnými skúsenosťami):

Poznámka:
Platová škála síce začína na úrovni 1.400 EUR/mesiac, avšak výsledný plat pre úspešného kandidáta bude primerane vyšší jeho skúsenostiam.

MUST HAVE skills:
- Základná znalosť návrhu relačných databáz,
- Základná znalosť jazyka T-SQL,
- Základná znalosť platformy Microsoft SQL Server

BONUS skills:
- Znalosť SQL Server Reporting Services (SSRS),
- Znalosť SQL Server Integration Services (SSIS),
- Znalosť SQL Server Analysis Serevices (SSAS),
- Skúsenosť s Microsoft SQL Server 2016+
- Znalosť Azure SQL,
- Znalosť BIML.

Poznámka:
Vítaní sú aj menej skúsení kandidáti, ktorí majú skúsenosti s inou relačnou databázou napr. MySQL, PostgreSQL, SQLite a pod., ktorí sú otvorení prechodu a preškoleniu na platformu MS SQL. Pre nášho klienta je rozhodujúci potenciál napredovať a uciť sa nové veci.

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3285149  Megjelentetés dátuma: 30.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1.400 EUR v hrubom/mesiac a viac (podľa skúseností)