Vývojový konštruktér

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj a konštruovanie zariadení a techniky podľa požiadiaviek
Tvorenie 3D modelov a výkresovej dokumentácie
Zavádzanie strojov do výroby
Vývojová technologická podpora

kariérny rast
bohatý spoločenský program
možnosť cestovania do celého sveta
firemné akcie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

strojársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Kreatívne myslenie
Adaptabilita
Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť
Technické a analytické myslenie
Vedomosti v oblasti prietoku kvapalín vítané

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2656432  Megjelentetés dátuma: 26.9.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou