Personálny konzultant/Recruiter, špecialista výberov

SEITEQ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiac13. plat pri dosiahnutí stanovených výsledkov, odmena k základnému platu na základe dosahovania výsledkov stanoveného plánu. Základná mzda môže byt vyššia v závislosti od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vyhľadávanie uchádzačov o zamestnanie, zabezpečovanie organizácie a vedenia výberového konania s uchádzačmi
-hodnotenie kompetencií kandidátov
-vykonávanie administratívy spojenej s priebehom výberového konania
-prezentovanie kandidátov klientovi, udržiavanie kontaktu s klientom
-práca s interným IT systémom
-osvojovanie si nových poznatkov o svojej práci a plnenie plánu osobnostného rastu
-vzdelávanie sa v oblasti
-vykonávanie iných činnosti súvisiacich s pracovným zaradením podľa pokynov priameho nadriadeného
-participácia na obchodných aktivitách v spoločnosti, obchodné jednania so zákazníkmi
-koordinácia zverených projektov
-dosahovanie obchodných cieľov

-motivujúce finančné ohodnotenie
-notebook, firemný telefón
-možnosť získania služobného vozdila na súkromné účely po dosiahnutí obchodných cieľov

Hľadáme pracovitého kandidáta ktorý je ochotný sa veľa učiť , ktorý ma obchodného ducha. S odvahou a nadšením, kontaktuje kandidátov a zákazníkov s ponukou. Je zameraný na ciel. Nevzdá sa pri prvom neúspechu.
Dokáže sa opätovne nakopnúť k aktivitám. Dohovorí sa anglicky, dokáže čítať a písať v tomto jazyku, Ak spĺňate kritéria, pošlite nám váš štruktúrovaný životopis s motivačným listom prečo sa uchádzate o tento tip prace.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

HR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-uspešné ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
-komunikatívna znalosť anglického jazyka (schopnosť ústnej a písomnej komunikácie)
-komunikatívna znalosť nemeckého jazyka veľkou výhodou
-prax na podobnej pozícii výhodou
-pozitívny vzťah k IT problematike a technológiám
-ochota vzdelávať sa
-hľadáme kandidáta s potenciálom, schopného pracovať v tíme, ktorý aktívne a samostatne rieši úlohy, prinášajúceho nové nápady, kandidáta ktorý je schopný po krátkom čase viesť osobnú komunikáciu so zákazníkom

SEITEQ = Service Excellence in Technologies
Spoločnosť Seiteq, s.r.o., je poskytovateľom komplexných služieb v oblasti ľudských zdrojov a informačných technológií.
Naša spoločnosť Seiteq, s.r.o., bola založená v roku 2009 na Slovensku. Rokmi sme sa vyprofilovali na špecializovanú personálnu spoločnosť v oblasti recruitingu, outsourcingu a podpory projektov. V súčasnosti poskytujeme riešenia pre mnohých našich klientov z IT, technických a technologických oblastí, pre ktorých sme sa stali dôveryhodným partnerom a poradcom v podnikaní. Za našimi výsledkami sú pevné vzťahy a tvrdá práca, ktorá viedla Seiteq k rozšíreniu pôsobenia v ďalších krajinách Európy.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1546194  Megjelentetés dátuma: 11.2.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac