Bezpečnostný pracovník zásahovej jednotky (PCO)

SECURITON Servis, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
podľa dohody
900 - 1 300 EUR/hod.3,60 € + príplatky sviatok 100%, sobota 50%, nedeľa 100%, noc 35% + pravidelné prémie + odmeny + všetky ostatné príplatky podľa zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v zásahovej jednotke PCO - vodičský preukaz B a prax ako vodič motorového vozidla podmienka.

Informácie o výberovom konaní

Záujemci zašlite životopis na [email protected],
kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov, s ktorými bude dohodnutý termín pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

preukaz odbornej spôsobilosti-podmienka, vodičský preukaz B podmienka, prax ako vodič auta - podmienka, zbrojný preukaz-výhoda, dobrá fyzická kondícia, fyzická a psychická spôsobilosť, občianska a trestná bezúhonnosť, zodpovednosť, výborná orientácia v Bratislave.

SECURITON Servis, spol. s r.o. - stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti ochrany majetku a zabezpečovacích systémov s 30 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3784098  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 300 EUR/hod.3,60 € + príplatky sviatok 100%, sobota 50%, nedeľa 100%, noc 35% + pravidelné prémie + odmeny + všetky ostatné príplatky podľa zákonníka práce.